Informační technologie

Informační technologie

Správa počítačových sítí

Nabízíme komplexní správu a provoz Vašeho IT formou outsourcingu - externí správou. Výhodou této služby je především úspora nákladů na interní pracovníky IT, zajištění bezproblémového chodu všech zařízení a služby kvalifikovaného týmu profesionálních administrátorů v případě potřeby servisních zásahů.

Zjistit více

Správa serverů

Nabízíme správu Vašich clusterů, serverů a infrastruktur, nebo vybraných systémů, které interní zaměstnanci či stávající dodavatel nechce nebo neumí řešit v dostatečné kvalitě či času.

Zjistit více

Microsoft, Office 365

Poskytujeme širokou nabídku produktů dodávek, aplikací a cloudových služeb společnosti Microsoft, které lze efektivně využít pro komerční i soukromé potřeby. Výhodou služeb je jejich špičková kvalita, vysoká variabilita a škálovatelnost. Nezanedbatelná je i ekonomická úspora díky volitelnému rozsahu využívaných služeb v reálném čase.

Zjistit více

Čtečky čárových kódů Generalscan

Jsme výhradním distributorem produktů Generalscan pro českou a slovenskou republiku. Generalscan nabízí široké portfolio čteček čárových kódů. Hlavní výhodou všech typů čteček je mobilita, snadná obsluha a rychlá integrace do provozu. Díky bluetooth technologii, se čtečky párují s mobilním zařízením (iOS, Android) a nevyžadují tak nákladné investice do Vaší  infrastruktury.

Zjistit více

Cloud computing a virtualizace serverů

Nepotřebujete vlastní servery, software ani hardware, nebudou Vás zatěžovat pravidelné aktualizace služeb, řešení bezpečnosti sítí, počítačů nebo dat. Odpadne Vám údržba a obnova zařízení. Vyzkoušejte cloud služby a virtualizace i Vy.

Zjistit více

Webhosting

Nabízíme špičkový profesionální webhosting za výhodnou cenu a nadstandardní zákaznickou podporu pro všechny naše zákazníky. Vaše weby a e-maily u nás budou v bezpečí.    

Zjistit více