Virtuální realita

Virtuální realita

Interiérová a exteriérová AV řešení

Ve spolupráci s našimi partnery realizujeme Interiérová a exteriérová AV řešení zejména v oblasti kulturních projektů. Vyrábíme a dodáváme multimediální a tématický obsah. Realizujeme trvalé expozice i pronájem dočasných řešení - například na výstavy a veletrhy. Zastupujeme světové výrobce AV Techniky, například Barco.

Zjistit více

Projekční 360st koule

Potřebujete zaujmout návštěvníky? Zajímají vás nové možnosti a moderní technologie? Nabízíme vám virtuální projekční kouli v průměru od 60 cm po 3 m. Ať už chcete promítat a ovládat virtuální prohlídky, nabízet kvízy, soutěže, vizualizace, potenciál této technologie Vás ohromí.

Zjistit více

Interaktivní virtuální prohlídky

Umění online - nejen v současné době velmi aktuální téma. Jak přenášet výstavy a prohlídky prostor návštěvníkům do jejich domovů řeší nejenom galerie a muzea, ale i ostatní kulturní instituce. Nabízíme řešení. Interaktivní virtuální prohlídky. Virtuální prohlídky dnes realizuje řada fotografů a společností, ale námi vyráběné virtuální prohlídky jsou výjimečné, jak po fotografické kvalitě, tak i v programovaném obsahu a integrací na evidenční systém MUSEION.

Zjistit více

Full dome projekční virtuální místnosti

Navrhujeme a realizujeme inovativní audiovizuální atrakce pro kulturní instituce, s plně integrovaným digitálním obsahem z MUSEION a dalších aplikací třetích stran. Chcete li zaujmout své návštěvníky či klienty, obraťte se na nás. Od návrhu až po kompletní realizaci vše zajistíme.

Zjistit více